Разделы сайта

Политика и власть

Общество и люди

Спорт и здоровье

Финансы и бизнес

Технологии и наука

Микс новостей

Про «військову таємницю» та про що говорив Симеон із Ар’євим у Вінниці

Про «військову таємницю» та про що говорив Симеон із Ар’євим у Вінниці

Народний депутат України Володимир Ар’єв під час візиту у Вінниці відвідав наукову лабораторію «Небесна долина», де місцеві науковці розробляють новації для безпілотників. Сам Ар’єв, який має технічну освіту, зацікавився роботою інженерів, які тісно співпрацюють із фронтовиками.

Про «військову таємницю» та про що говорив Симеон із Ар’євим у ВінниціПро «військову таємницю» та про що говорив Симеон із Ар’євим у ВінниціСвою підтримку і підтримку «Європейської Солідарності» вислови нардеп і архієрею Православної церкви України Симеону. Адже саме вінницький Симеон до кінця відстоює становлення ПЦУ в Україні і є об’єктом постійних провокацій з боку МПЦ. Нагадаємо, що напередодні чергові заворушення відбувалися біля кафедрального собору у Вінниці.

Володимир Ар’єв, який представляє першу двадцятку «Європейської Солідарності» говорив про європейські цінності, про протистояння російсько-путінській імперії та про перемогу на майбутній парламентських виборах, а також закликав вінничан підтримати ЄС 21 липня:

Для нас важливо зараз зрозуміти, якщо і суспільство, і влада повернуть назад – України не буде. І от якраз партія «Європейська Солідарність», з якої я йду на вибори, виступає за те, щоб іти далі. Лише в позитивному порядку денному рухати Україну в бік ЄС, тому що це повернення додому. Історично Україна була в Європі ще на початку минулого тисячоліття, нам нарешті треба повернутися додому. Зараз є шанс, і якщо ми його змарнуємо, можливо, Україна в тих межах, в яких ми сьогодні знаємо, може і не залишитись, – каже Володимир Ар’єв.

Володимир Ар’єв як віце-президент ПАРЄ, оцінюючи роботу команди нового президента наголосив:

«На жаль, оптимізму в мене мало через те, що прийдуть люди, які не дуже розуміють, що таке міжнародна парламентська діяльність. Коли я очолив делегацію в ПАРЄ, у мене вже був досвід роботи там. Зараз приходять люди повністю «неофіти». Питання не в тому, що вони «нові». Якщо вони не будуть вчитися, як нинішній президент не хоче нас слухати і робить величезні помилки на міжнародній арені, – я сподіваюся, що вони принаймні будуть хоча б консультуватися. Дилетантизм і відсутність досвіду – це проблема… Досвід приходить не зразу, питання в тому, чи мають люди ту складову для держполітики, яка називається «мудрість». Тут ми стрибнули у невідомість.

Я вважаю, що партія «Європейська Солідарність» складається з нових і досвідчених людей і якраз суміш молодої енергії і досвіду може зіграти позитивну роль. Нам потрібна зважена, розумна, але швидка дія і от якраз Україна має великі шанси продовжити рух у Європу.

Також політик вбачає загрозу у втраті безвізу для України. Нардеп зазначив, що нинішній прояв «лукашенкізму» з боку нової влади в Україні може призвести до цього та припинення допомоги зі сторони міжнародних партнерів.

«Багатьом людям в країні подобається Лукашенко, але ті, кому він не подобається – набагато активніші. Вони не допустять прояву «лукашенкізму» в Україні. Зараз люди спостерігають за передвиборчою кампанією. Але якщо це продовжиться після виборів, то тоді в суспільстві будуть назрівати дуже сильні протестні рухи, тому що люди не хочуть того, щоб Україна перетворилася в Білорусію. Українці не мають диктатури.

21 липня в Україні відбудуться дострокові парламентські вибори. Українці обиратимуть новий склад Верховної Ради. Володимир Ар’єв закликав вінничан підтримати «Європейську Солідарність», а також всіх мажоритарних кандидатів на округах.

Источник