Разделы сайта

Политика и власть

Общество и люди

Спорт и здоровье

Финансы и бизнес

Технологии и наука

Микс новостей

Витяг з державного земельного кадастру

Витяг з державного земельного кадастру

При необхідності здійснення операцій пов’язаних з земельними ділянками один документ є обов’язковим і це витяг з державного земельного кадастру. Також цей документ необхідний, коди потрібно отримати інформацію про певну ділянку землі та її власника. Витяг повинен містити таку інформацію як: номер та дату формування витягу, кадастровий номер необхідної ділянки землі, місце її розташування, площу та інше. Такий витяг можуть отримати самі власники землі чи її користувачі. Також документ може виявитись необхідним для спадкоємця чи особи, права якої на частину землі можуть бути обмежені. На сайті Ukr-expert можна замовити необхідний витяг.

Також для отримання витягу потрібно буде зібрати необхідний пакет документів, перелік яких можна знайти на сайті компанії Ukr-expert. Отримати витяг можна як в електронному вигляді, так і в паперовому з печаткою. На сайті можна оформити замовлення онлайн і ознайомитись з приблизною ціною на послуги та час виконання замовлення. Отримати витяг швидше можна буде електронною поштою, а в письмовому вигляді на папері потрібно буде почекати кулька днів. При замовленні витягу також є можливість отримати план земельної ділянки, опис та межі землі. Це необхідно для того, щоб підтвердити номер кадастру.

Ціна на витяг залежить від строків його оформлення. Якщо клієнт не бажає сидіти в довгих чергах, то замовити витяг можна в компанії Альянс-Укрексперт, яка видає необхідний документ в самі короткі строки. Також є можливість отримати професійні консультації, щодо правильного подання та оформлення документів на землю. Такий документ буде дійсним на протязі трьох місяців. Ціна на послугу починається з 300 гривень. Також можливо, що клієнт отримає відмову, з поясненням, чому саме не надають йому витяг. Необхідні документи та відгуки клієнтів є на сайті компанії, тож бажано з ними ознайомитись заздалегідь.